Batoh Belkin F8N179ea 15,6" black

• , zakúpené v Alza.sk

• Pekná a praktická taška

Som spokojný :)

• , zakúpené v HEJ.sk

• Je priestranny, a ma vela priestoru nielen na notebook a jeho prislusenstvo ale aj na ine veci. Rozdelenie batohu na 3 zvlast priecinky umoznuju dobre usporiadanie veci v batohu. Taktiez zipsy sa daju rozopinat dostatocne hlboko, cim je vytvorena dobra dostupnost k veciam v batohu.
    • Na moj vkus je tento batoh az priliz velky, a zial tak aj posobi - proste nie je to uplne to, co som hladala. Chcela som sice nieco dostatocne velke na notebook, ale zaroven decentne a moderne posobiace. No a tento batoh na mna nespravil az taky elegantny dojem.

Typ obalu
batohy
čierna
Materiál
nylon
Max rozmery notebooku
15.6 "

Belkin Suit Line Collection Back pack 15,6" 15.6" ruksak v čiernom odolnom balistickom materiále s PU koženými vložkami. Ľahký praktický a s profesionálnym vzhľadom je tento ruksak dokonalým riešením na organizovanie a prenášanie vašich dokumentov a osobného pošítaša.

• Jednoduchý prístup k predným a bočným vreckám
  • Odolné a pohodlné náplecné popruhy
  • Kovové zipsy
  • 13 vnútorných vreciek na efektívne uloženie vizitiek, mobílné telefónu, príslušenstva a napájacieho adaptéru
  • Priestranné priehradky an počítač a dokumenty

• , zakúpené v NEJCENY.cz

• Praktický